Prawa wszechświata i fizyka kwantowa

"

Zacznij czytać

„Jeśli chcesz poznać tajemnice wszechświata, musisz myśleć w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji”
Nicola Tesla

Oj…to nie jest tak, że ich nie znasz. Owszem, znasz i stosujesz codziennie, tylko być może nieświadomie. Absolutnie nie napiszę tutaj o żadnej tajemnej wiedzy. Ja tylko uświadomię Ci, że codziennie działasz wg. tych praw, totalnie na automacie, i w tym problem. Ale po kolei.

Fizyka kwantowa mówi nam, że nic, co jest obserwowane, nie pozostaje bez wpływu na obserwatora.

Jeżeli właśnie teraz postanowiliście opuścić ten artykuł, nie róbcie tego 🙂 Najciekawsze przed Wami.

Nie chodzi o prawa, których uczono nas w szkole podstawowej na fizyce. To niestety część nauki, której nie poświęcono czasu, abyśmy już jako dzieci posiedli tę wiedzę. A wiedza jest początkiem, później jest praktyka, która jest najważniejsza. Ale idźmy dalej…

To stwierdzenie pochodzące z nauki o fizyce kwantowej, zawiera ogromną i potężną wiedzę. Oznacza, że każdy człowiek widzi inną rzeczywistość, inną prawdę, ponieważ każdy z nas tworzy to co widzi.

PRAWA

Myśl

Codziennie generujesz około 6 tys. myśli. Niezwykle ważne jest, aby zacząć je kontrolować, ponieważ one tworzą Twoją rzeczywistość. Jeśli masz myśli dobre, wspierające na swój temat i otaczającego Cię świata, takie doświadczenia (życie) będziesz miał. I odwrotnie.

Założenia

Wszechświat daje nam tylko to, co uważamy, że jesteśmy godni otrzymać. Spójrz na swoje założenia. Czy zdarzyło Ci się powiedzieć: mi się to nigdy nie uda, jestem za głupi/-a, nie zasługuję na to, to nie jest dla mnie itp. To są negatywne założenia i musisz je koniecznie zmienić. One również determinują Twoje doświadczenie.

Uczucia

Myśli generują uczucia lub na odwrót. To nie ma większego znaczenia. One są zawsze powiązane 🙂 Zmieniasz rzeczywistość, poprzez to, jaki jesteś w środku. Praca nad swoimi emocjami i ich synchronizacja z myślami, to jest cel, do którego powinniśmy dążyć. Myślę i prawdziwie czuję, że zasługuję na wszystko, co najlepsze.

Wiara

W chwili gdy mówisz „niemożliwe”, mówisz także „nie chcę tego”. Na jednym poziomie tworzysz pragnienie, czegoś, co chcesz, a na innym mówisz, nie chcę tego. Przy takim konflikcie, nie może się nic wydarzyć. Miej WIARĘ i wewnętrzną siłę!

Kierowanie uwagi

Za uwagą podąża Twoja energia. To na czym się skupiasz, staje się Twoim doświadczeniem. Kieruj swoją uwagę na to, co dobre i piękne, a takie też będzie Twoje życie.

Wizualizacja

„Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy”, powiedział Einstein.

To, co sobie wyobrażasz i co odczuwasz jako prawdziwe, spełni się. Wyobraźnia nadaje Twoim ideom kształt i wyświetla je na ekranie życia. Bądź wierny obrazowi mentalnemu, który masz w głowie, a pewnego dnia doświadczysz go  w rzeczywistości.

Blokady

Nieuświadomione blokady w postaci nabytych wzorców i przekonań od rodziny, znajomych, TV, szkoły itd., powodują, iż myślisz jedno, ale czujesz coś przeciwnego. Podam przykład:

Jeśli myślisz, że bogaci ludzie to złodzieje, a  chcesz mieć dużo pieniędzy, to ich nie będziesz mieć, ponieważ masz blokujące przekonanie, że taki człowiek to złodziej. A ty przecież nie chcesz być złodziejem.

Osąd

Każde doświadczenie jest neutralne. To my nadajemy jemu znaczenie, najczęściej poprzez schowane w naszej podświadomości wzorce, programy, blokady. Niezmiernie ważną rzeczą jest uświadamianie ich sobie, ponieważ determinują nasze życie. Osąd czyli ocenianie innych ludzi i siebie powoduje, że nasza energia kurczy się, a wszystko to co osądziliśmy, zapisuje się jako wzorzec w naszej podświadomości i ciele.

Wiesz co, spróbuj sam/-a, nie wierz mi na słowo. Spróbuj, wytrwaj i nie poddawaj się, a efekty przerosną Twoje oczekiwania. Zapraszam Cię również na spotkanie ze mną.  Podczas konsultacji Life coaching „Droga do marzeń”:

– pracujemy z prawami wszechświata,

– dogłębnie wytłumaczę sposób ich działania,

– nauczę Cię jak stosować prawa w praktyce. Zobaczysz wymierne korzyści pod postacią zmiany Twojego życia w pożądanym kierunku,

– otrzymasz skuteczne techniki i narzędzia do samodzielnej pracy,

– nauczę Cię się słuchać intuicji, uwolnisz potencjał,

– zrozumiesz, że wszystko jest neutralne, to my nadajemy temu znaczenie.

Z miłością i wdzięcznością

Autorka wpisu

Beata

Komentarze

Data publikacji

2 maja 2022

Zapisz się na newsletter

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *