Potęga podświadomości

"

Zacznij czytać

„Twoja świadomość i podświadomość muszą być zgodne.  Podświadomość przyjmuje tylko to, co uważasz za prawdziwe. Dopuszcza do siebie tylko myśl dominującą, rozmyślaj wtedy tylko o bogactwie, nie biedzie.” 
„Przeprowadzaj eksperymenty naukowe tak długo, aż się przekonasz, że Nieskończona Inteligencja Twojej podświadomości za każdym razem reaguje na Twoje świadome myśli.”

Potęga podświadomości
Joseph Murphy

Potęga podświadomości 

Czytaliście tę książkę? Jeśli nie, koniecznie zajrzyjcie do niej. Kiedy poznacie to co ukryte, o czym nie wiedzieliście, a powinniście, wtedy Wasze życie zacznie się zmieniać. Posiądziecie wiedzę, która odmieni Wasz dotychczasowy sposób postrzegania wydarzających się doświadczeń, trudnych relacji, emocji i myśli. 

Czy wiecie dlaczego:

– jeden człowiek jest szczęśliwy i radosny, a drugi smutny?

– jeden jest bogaty, a drugi biedny i nieszczęśliwy?

– jednego nękają lęki i ponosi porażki, a drugi jest pewny siebie i odnosi sukcesy?

Myślicie sobie, że tak ma być, że nie mamy na to wpływu, a może mamy to w genach lub po prostu mamy pecha? Nic bardziej mylnego 🙂 To TY masz moc wybierania jak ma wyglądać Twoja rzeczywistość i wpływania na swoje życie w każdym momencie. Kluczem do tej niezwykłej mocy jest właśnie Twoja podświadomość, która przechowuje nabyte wzorce od rodziny, znajomych czy TV, przekonania, programy wg. których postępujesz automatycznie każdego dnia, dostając wciąż te same doświadczenia. 

Myśli

Z mojego doświadczenia – i nie tylko 🙂 wynika, że myśli połączone są z emocjami i determinują nasze doświadczenie. Jeśli nieustannie powtarzasz „nie stać mnie na to”, Twoja podświadomość pilnuje, abyś faktycznie nie mogła/ mógł dostać rzeczy, którą tak pragniesz. 

W podświadomości zapisane są wszystkie Twoje dotychczasowe myśli. Jeśli nie żyjesz „uważnie” , to na zaistniałe zdarzenie w Twoim życiu,  reagujesz automatycznie, zgodnie z naturą zakodowanych myśli.

Masz ponad 6 tyś myśli dziennie. Ile razy w tych myślach mówisz sobie, że jesteś wspaniała, cudowna, bogata, zasługujesz na wszystko co najlepsze, radzisz sobie z wszelkimi trudnościami itp.?

• Myśl jest przyczyną, a sytuacja skutkiem,

• Nigdy nie mów, że czegoś nie potrafisz,

• Podświadomość reaguje na Twoje świadome myśli. Nadawaj myślom odpowiedni kierunek, aby działały na Twoja korzyść.

Poprzez pracę z procesem myślowym jesteśmy w stanie wpłynąć na swoje emocje. Myśli są generowane na podstawie tego co zostało odciśnięte na podświadomości – co było przez nas wielokrotnie doświadczane. Jeśli ciągle w ten sam sposób reagujesz na daną sytuację, to działają te same połączenia neuronalne w mózgu. Trzeba przełamać schemat postępowania, aby zmienić życie.

Droga do marzeń

Podczas konsultacji Life coaching „Droga do marzeń”, pracujemy z Twoją podświadomością. Znajdujemy przekonania, które Cię blokują i nie pozwalają Ci się odważyć na realizację marzeń, zarabianie większych pieniędzy, zmianę pracy na taką, która sprawi, że w końcu, będziesz chętnie wstawać rano. Cały sekret pracy z podświadomością, tkwi w zmianie sposobu Twojego myślenia i postrzegania siebie oraz otaczających Cię ludzi.

Przyczyną wszelkich sytuacji w Twoim życiu jesteś Ty sam/-a. Zrozumienie praw działających we wszechświecie, prowadzi do uzdrowienia relacji z samym sobą i z całym światem. Pokochaj siebie, a wszystko dookoła pokocha Ciebie. Postanów już dzisiaj uczynić swoje życie szlachetniejszym, bogatszym i szczęśliwszym. Podświadomość kryje pokłady nieskończonej mądrości, mocy i wszystkiego, co jest Ci niezbędne.

Z wdzięcznością i miłością

Autorka wpisu

Beata

Komentarze

Data publikacji

2 maja 2022

Zapisz się na newsletter

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *